Архіви

Jpeg

Свято Останнього Дзвоника у Кобеляцькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім.О.Гончара

27 червня  у Кобеляцькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім.О.Гончара відбулося свято Останнього Дзвоника, на якому були присутні викладачі кафедри

(доцент Погорілий Д.Ф. та старший викладач Бойко В. А.).

Jpeg

Трьом випускникам школи були вручені сертифікати про проходження підготовчих курсів, які додають 10 балів до загального рейтингу абітурієнта, при вступі до Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Jpeg

Jpeg

Jpeg

foto1

Обласний учнівський конкурсу з креслення

У ПолтНТУ пройшов III етап обласного учнівського конкурсу з креслення

19 березня у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка проходив щорічний обласний учнівський конкурс з креслення серед учнів 8-11 класів.

foto1

До речі, те, що вибір впав саме на наш університет для проведення даного заходу, не є випадковістю. Адже, саме у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка є великий перелік технічних спеціальностей, які найбільше відповідають даній галузі знань, і створені всі умови для найкращого її освоєння.

table

У конкурсі взяли участь переможці II туру із 13 районі і 6 міст Полтавської області, які мали змогу позмагатися між собою і в напруженій боротьбі визначити, хто з них найкращий.

До того ж цей захід має важливе значення, зокрема, зважаючи на те, що в програмах багатьох навчальних закладів години  на  креслення значно скорочені, або інколи взагалі відсутні. А у підготовці всіх фахівців технічного спрямування знання у цій галузі визначають професійний рівень, є базовими для отримання високого рівня кваліфікації майбутнього інженера у будь-якій сфері.

foto5

 Доброго дня, шановні гості, колеги, учні, батьки та керівники. Дозвольте від імені Володимира Онищенка привітати Вас з проведенням такого заходу обласного рівня. Дозвольте подякувати за співорганізацію нашим колегам. Ви сьогодні приймаєте участь в обласному конкурсі з креслення, який стане тим фундаментом, на основі якого буде отримано практичні навички, що знадобляться в подальшому навчанні. Ми сподіваємося, що кожен з Вас після закінчення шкіл успішно знайде своє місце у вищому навчальному закладі, і та дисципліна, якій, можливо, зараз мало приділяється уваги, стане фаховою дисципліною,дисципліною, яка дозволить себе реалізувати, тому що креслення – це основа і для проектування, і для архітектури, і для безліч інших напрямків. Тож бажаю всім успіхів! – наголосив в.о. проректора з науково-педагогічної та методичної роботи, к.т.н., доцент Володимир Муравльов під час своїх вітальних слів.

foto3

Слід зазначити також, що для ефективної організації проведення олімпіади, колектив кафедри нарисної геометрії та графіки протягом навчального року співпрацює із міським відділом освіти м. Полтави, районними відділами освіти Полтавської області, Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського, викладачами навчальних закладів I-III рівнів акредитації.

В результаті проведення III-го етапу обласного учнівського конкурсу з креслення, продемонструвавши свої найкращі якості, дипломами першого ступеня були нагороджені 6 учасників, другого – 13 і третього – 23.

Витяги з протоколів (переможці) результатів виконання учнями 11 класу завдань обласного учнівського конкурсу з креслення серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Полтавської області у 2015-2016 н.р. (19 березня 2016 року)

Тож вітаємо переможців даного конкурсу та бажаємо успіхів в майбутніх звершеннях!

Вітаємо студентів ПолтНТУ з нагородами

Вітаємо студентів ПолтНТУ з нагородами на 23-24 огляді – конкурсі дипломних проектів (робіт) випускників ВНЗ України

26–31 жовтня 2015р. у Київському національному університеті будівництва і архітектури,  на архітектурному факультеті відбувся 23-24 огляд – конкурс дипломних проектів (робіт) випускників вищих навчальних закладів за спеціальностями «Архітектура» та «Дизайн».

Організатори огляду-конкурсу виступили Національна спілка архітекторів України, Київський національний університет будівництва і архітектури, Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури та Національний авіаційний університет.

Архітектурний факультет Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка представив на огляд-конкурс 28 дипломних проектів (робіт) кваліфікаційних рівнів бакалавр (13 проектів) та магістр (15 проектів).

Проекти наших випускників були представлені за наступними номінаціями: Архітектура громадських будівель і споруд, Архітектура житла, Містобудування, Ландшафтна архітектура, Дизайн архітектурного середовища.

Завдяки високому рівню проектів, активній роботі в референтурах членів делегації архітектурного факультету ПолтНТУ: доктора архітектури, професора Володимира Ніколаєнка, доктора архітектури, доцента Галини Осиченко, к.т.н., доцента Андрія Дмитренка, кандидата архітектури Володимира Ніколаєнка, старшого викладача Андрія Конюка отримано 21 диплом 1-го ступеню, 7 дипломів 2-го ступеню та 2 спеціальних відзнаки-грамоти: КНУБА  подякував ПолтНТУ за високий професійний рівень дипломних робіт, а Діпромісто відзначив дипломну роботу магістра Сердюк Я.О.

Тож вітаємо переможців конкурсу-огляду та бажаємо наснаги та нових творчих звершень.

За матеріалами архітектурного факультету

 

image0020[2]

На архітектурному факультеті була проведена Всеукраїнська конференція молодих учених, аспірантів та студентів

З 20 по 22 травня 2015 року на базі архітектурного факультету Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка була проведена Всеукраїнська конференція молодих учених, аспірантів та студентів «Історичний досвід і сучасні тенденції розвитку архітектури, дизайну, містобудування та образотворчого мистецтва».


Робота конференції проводилася в 5-ти секціях, які представляли усі напрямки наукової роботи в галузі теорії та історії архітектури, містобудування, архітектури будівель і споруд, дизайну архітектурного середовища та образотворчого мистецтва.

Серед організаторів і учасників конференції були представлені Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, Київський національний університет будівництва та архітектури, Харківська національна академія міського господарства, Національний університет «Львівська політехніка», Придніпровська державна академія будівництва та архітектури та Сумський національний аграрний університет.

Для спрощення режиму обміну інформації конференція проводилася трьома мовами: українською, російською та англійською. Серед матеріалів конференції були представлені звіти та тези усіма трьома вищезазначеними мовами, як і заслухані доповіді учасників.

За результатами проведення конференції було відмічено актуальність кожної з доповідей та беззаперечний інноваційний підхід до вирішення поставлених задач учасниками конференції.

Проведена на базі архітектурного факультету Всеукраїнська конференція здобула чималий розголос і мала неабиякий успіх серед архітектурних шкіл України.

За матеріалами архітектурного факультету

 

image002[1]

Студенти архітектурного факультету зініціювали модернізацію подвір’я будівлі факультету

У ПолтНТУ організовано паркувальні місця для велосипедів біля корпусу архітектурного факультету.

В останні роки все гостріше стає питання щодо зростання кількості автомобільного транспорту, збільшення інтенсивності їхньої експлуатації. В першу чергу така ситуація позначається на недостатній кількості місць паркування, адже більшість будівель в історичній частині міста Полтави були побудовані на початку ХХ ст. і кількість відведених місць паркування не відповідає потребам сьогодення. Альтернативним виходом з ситуації є зміна транспортного засобу на більш компактний – велосипед, котрий, враховуючи зростання цін на пальне, є ще й непоганою економією власних коштів. Тож більшість студентів Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка обирають саме такий метод пересування, що викликало потребу у створенні місць паркування для такого виду транспорту.

Студенти архітектурного факультету вирізняються своєю ініціативністю і творчим підходом, зокрема ними була висунута пропозиція, стосовно організації паркувальних місць для велосипедів біля корпусу архітектурного факультету. Основним кредом керівництва нашого вузу є підтримання ініціативи студентів та створення максимально комфортних умов для навчання, то ж на протязі двох днів місця велосипедної парковки вже радували велосипедистів нашого факультету.

За матеріалами архітектурного факультету