image002[1]

Студенти архітектурного факультету зініціювали модернізацію подвір’я будівлі факультету

У ПолтНТУ організовано паркувальні місця для велосипедів біля корпусу архітектурного факультету.

В останні роки все гостріше стає питання щодо зростання кількості автомобільного транспорту, збільшення інтенсивності їхньої експлуатації. В першу чергу така ситуація позначається на недостатній кількості місць паркування, адже більшість будівель в історичній частині міста Полтави були побудовані на початку ХХ ст. і кількість відведених місць паркування не відповідає потребам сьогодення. Альтернативним виходом з ситуації є зміна транспортного засобу на більш компактний – велосипед, котрий, враховуючи зростання цін на пальне, є ще й непоганою економією власних коштів. Тож більшість студентів Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка обирають саме такий метод пересування, що викликало потребу у створенні місць паркування для такого виду транспорту.

Студенти архітектурного факультету вирізняються своєю ініціативністю і творчим підходом, зокрема ними була висунута пропозиція, стосовно організації паркувальних місць для велосипедів біля корпусу архітектурного факультету. Основним кредом керівництва нашого вузу є підтримання ініціативи студентів та створення максимально комфортних умов для навчання, то ж на протязі двох днів місця велосипедної парковки вже радували велосипедистів нашого факультету.

За матеріалами архітектурного факультету