foto1

Обласний учнівський конкурс з креслення

У ПолтНТУ пройшов III етап обласного учнівського конкурсу з креслення

19 березня у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка проходив щорічний обласний учнівський конкурс з креслення серед учнів 8-11 класів.

foto1

До речі, те, що вибір впав саме на наш університет для проведення даного заходу, не є випадковістю. Адже, саме у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка є великий перелік технічних спеціальностей, які найбільше відповідають даній галузі знань, і створені всі умови для найкращого її освоєння.

table

У конкурсі взяли участь переможці II туру із 13 районі і 6 міст Полтавської області, які мали змогу позмагатися між собою і в напруженій боротьбі визначити, хто з них найкращий.

До того ж цей захід має важливе значення, зокрема, зважаючи на те, що в програмах багатьох навчальних закладів години  на  креслення значно скорочені, або інколи взагалі відсутні. А у підготовці всіх фахівців технічного спрямування знання у цій галузі визначають професійний рівень, є базовими для отримання високого рівня кваліфікації майбутнього інженера у будь-якій сфері.

foto5

Доброго дня, шановні гості, колеги, учні, батьки та керівники. Дозвольте від імені Володимира Онищенка привітати Вас з проведенням такого заходу обласного рівня. Дозвольте подякувати за співорганізацію нашим колегам. Ви сьогодні приймаєте участь в обласному конкурсі з креслення, який стане тим фундаментом, на основі якого буде отримано практичні навички, що знадобляться в подальшому навчанні. Ми сподіваємося, що кожен з Вас після закінчення шкіл успішно знайде своє місце у вищому навчальному закладі, і та дисципліна, якій, можливо, зараз мало приділяється уваги, стане фаховою дисципліною,дисципліною, яка дозволить себе реалізувати, тому що креслення – це основа і для проектування, і для архітектури, і для безліч інших напрямків. Тож бажаю всім успіхів! – наголосив в.о. проректора з науково-педагогічної та методичної роботи, к.т.н., доцент Володимир Муравльов під час своїх вітальних слів.

foto3

Слід зазначити також, що для ефективної організації проведення олімпіади, колектив кафедри нарисної геометрії та графіки протягом навчального року співпрацює із міським відділом освіти м. Полтави, районними відділами освіти Полтавської області, Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського, викладачами навчальних закладів I-III рівнів акредитації.

В результаті проведення III-го етапу обласного учнівського конкурсу з креслення, продемонструвавши свої найкращі якості, дипломами першого ступеня були нагороджені 6 учасників, другого – 13 і третього – 23.

Витяги з протоколів (переможці) результатів виконання учнями 11 класу завдань обласного учнівського конкурсу з креслення серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Полтавської області у 2015-2016 н.р. (19 березня 2016 року)

Тож вітаємо переможців даного конкурсу та бажаємо успіхів в майбутніх звершеннях!